В комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад №6 Вінницької міської ради» створено батьківський актив та раду закладу, які успішно співпрацюють з метою забезпечення комфортних, сучасних умов для особистісного становлення та творчої самореалізації кожної дитини, покращення матеріально – технічної бази.

24 лютого 2022 року.

Дата, яка зробила нові виклики для усіх громадян країни. Основний виклик, з яким доводиться мати справу в ЗДО , – це гарантії безпеки для малюків, які перебувають в дитсадку у той час, коли йде війна. І першочерговими завданнями ЗДО у воєнний час є: - створення безпечного соціально-освітнього простору, облаштування найпростішого укриття.

В ЗДО №6  укриття розміщене в цокольному  та в підвальному приміщенні.

Вінницькою міською радою було проведено капітальні ремонтні роботи та придбано обладнання для облаштування укриття. На випадок відключення електропостачання, закуплено генераторну установку, Power Bank, радіоприймач, термоси, ліхтарі ручні. Відремонтовано електропостачання, системами водопроводу та каналізації, підлогу та стіни. В приміщенні укриття встановлено примусову  вентиляційну систему та бойлер для підігріву води. Придбано ємкість для забезпечення технічною водою, у випадку відключення централізованого водопостачання. Встановлено 4 унітази для дітей, з окремими кабінками для хлопчиків і дівчаток, умивальники для миття рук. Для дорослих облаштовано окрему туалетну кімнату. Укриття забезпечено 4 евакуаційними виходами.  Висота приміщень, зокрема дверних отворів, становить  2 м., а загальна площа підвального  приміщення становить – 90 м.кв.

Укриття перебуває в задовільному санітарному та протипожежному стані (відповідно до норм протипожежних і санітарних правил).

Крім цього Благодійними організаціями була надана благодійна допомога у вигляді:

-         наволочки,

-         ковдри -пледи,

-         одноразовий посуд,

-         лампи – ліхтарі,

-         аптечки першої допомоги,

-         подушки,

-         розфарбовки,

-         засоби гігієни.

Для комфортного перебування дітей в укритті, під час повітряних тривог, батьківською громадою було  придбано:

-         Килимове покриття – 82,7 м. кв.

-         Матраци дитячі – 24 шт.

-         Господарчі товари (корзини для сміття, відра, термометри).

-         Придбано матеріал та  виготовлено столів дитячих (26 шт.)

-         Придбано матеріал та  виготовлено лав для сидіння (20 шт.)

-         Контейнери для зберігання посуду (21 шт.)

-         Дитячі іграшки.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, БАТЬКІВСЬКА ГРОМАДО

Закладу дошкільної освіти №6!

Щиро вдячні Вам за те, що наша співпраця зорієнтована на створення  безпечного сучасного перебування в укритті під час виникнення загрози для життя і здоров’я дітей.

ДЯКУЄМО кожному з вас, що робите максимум задля ПЕРЕМОГИ.

Тримаємо тісний зв’язок один з одним, займаємося разом волонтерством, допомагаємо тим, хто цього найбільше потребує, працюємо в тилу.  Наближаємо таку довгоочікувану перемогу!

ПЕРЕМОГА вже БЛИЗЬКО.

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ.