Новини дошкільного закладу

Фільтрувати за назвою      Показати №
1 Педагогічна рада "Формування зв’язного українського мовлення під час використання різних видів діяльності з дітьми раннього та дошкільного віку"
2 Національний проєкт «Цікава Фізкультура-2.0 Перезавантаження» День Єднання Нації!
3 З Новим 2024 роком! З Вірою у Перемогу, Надією у майбутнє, Любов'ю в серці!
4 Педагогічний подіум у форматі методичного об’єднання для вихователів старших груп закладів дошкільної освіти Вінницької МТГ на тему: «Організація безпечного простору в закладі дошкільної освіти»
5 Інформаційно-роз’яснювальний тижневик щодо інклюзивної освіти «Рівний рівному»
6 Тематична розвага "Андріївські "паті" в українській хаті!"
7 Реалізація проєкту «Психолого-педагогічна підтримка батьків в умовах надзвичайної ситуації» Тема 9-10. «Як слухати дитину, щоб вона говорила, та як розмовляти з дитиною, щоб вона чула?»,«Як підтримувати себе та дитину, коли ви змушені були залишити дім?»
8 Педагогічна рада «Музика як універсальний засіб впливу на розвиток дитячої особистості»
9 Реалізація проєкту "Психолого-педагогічна підтримка батьків в умовах надзвичайної ситуації" Тема 8. "Дитина почала боятися і стала полохливою. Що робити та як підтримувати?"
10 Тиждень знань безпеки життєдіяльності дітей «Помічай, впізнавай, поводься безпечно!»