Офіційний сайт
дошкільного навчального закладу №6
"Шоколадка"

Цивільний захист та безпека життєдіяльності

   Показати №  
1 Про заходи по ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації, пов ’ язаної з епідемічним спалахом особливо небезпечної інфекційної хвороби, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2.
2 Про заходи по ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації, пов’язаної з епідемічним спалахом особливо небезпечної інфекційної хвороби, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2.
3 Про внесення змін до протоколу міської комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 08.05.2020р. № 23.
4 Про додаткові заходи по ліквідації медико-біолої ічної надзвичайної ситуації, пов ’ язаної з епідемічним спалахом особливо небезпечної інфекційної хвороби, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2.
5 Про додаткові заходи по ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації, пов’язаної з епідемічним спалахом особливо небезпечної інфекційної хвороби, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2.
6 Про продовження на території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади терміну дії заходів, щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 та заходів по ліквідації медикобіологічної надзвичайної ситуації, пов’язаної з епідемі
7 Про додаткові заходи по ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації, пов’язаної з епідемічним спалахом особливо небезпечної інфекційної хвороби, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2
8 Про попередження загибелі та травмування людей при виникненні пожеж та забезпечення реалізації заходів пожежної та техногенної безпеки у весняно-літній період 2020 року.
9 Інформація про проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності
10 Інформація про проведення Місячника Цивільного захисту