Офіційний сайт
дошкільного навчального закладу №6
"Шоколадка"

Відгуки
Тема *
Ім'я *
E-mail
Текст повідомлення *
Контрольне зображення * Контрольне зображенняОновити контрольне зображення
   
 

Марьяна: Подяка та привітання

Хочу подякувати вихователям та няні першої групи Ягідки.Іванні Василівні Валентині Василівні Лесі Миколаївні та муз.керівнику за чудово проведене свято до Нового Року.У батьків та дітей залишилось багато приємних та позитивних емоцій після свята.Дякуємо за наших діток.

Дай Боже Вам любові і тепла,
Добра в сім'ї і затишку в оселі,
Щоб щастя світла музика текла
В різдвяні свята, щедрі і веселі!
Хай здійснює бажання рік Новий,
Хай ваш садочок процвітає,
З чудовим святом, радості і мрій

Середа, 28 грудня 2016

ольга: подяка

Хочу висловити свою подяку вихователям Валентині Василівні та Іванні Василівні няні Лесі Миколаівні та усім працівникам днз Шоколадка які влаштували для діток та батьків чудове свято.Все було дуже гарно та весело!Продуманий до дрібниць сценарій, чудовий музичний супровід ,вистава лялькового театру Дід Мороз Снігуронька ще й фото та відео на згадку! 

Середа, 28 грудня 2016

Люда: Враження

Доброго дня.Хочу подiлитись своIми враженнями,особливо сьогоднi...моя дитинина ходить у цей садочок перший рiк,у першу группу,i вчора вiдбулось перше Новорiчне свято.Всi батьки були враженi,настiльки дiтки були пiдготовленI.Вони знали всi пiснi,i пiдспiвували муз.керiвнику,всi танцювали,i не хто як хоче,a знали всi рухи,i це дiтаки менше трьох рокiв.В мене донечка дуже "мамина",вона дуже ранима,якщо II хтось образить.I я дуже хвилювалась,як вона буде ходити в садочок,i чи взагалi буде...але нам дуже пощастило з вихователями.Це Иванна Василiвна,Валентина Василiвна та  помiчник вихователя Леся МиколаIвна.Вони дiйсно вихователi вiд Бога.Вони дитину заграють,заговорять,щоб та не плакала за мамою.Якщо не хоче Iсти,то нагодують.Вони дiток носять на руках.Моя дитина повертаеться з садочка задоволена.Виховалтелi щодня з ними займаються: вони або малюють,або лiплять,або ж танцюють i спiвають.Моя дитина кожного дня додому приносить щось нове,чи вiршик,чи якiсь рухи.Коли дитина повертаеться додому з новими знаннями,ти розумiеш,що зробила правильний вибiр.Працювати з дiтками,це тяжка праця,але вихователям це вдається.

Середа, 28 грудня 2016

Наталія: Мої діти в ШОКОЛАДцІ

Доброго дня! Мої дві доньки вперше були в черговому садочку і уявляєте моє хвилювання. Як для кожної мами, мені важливо, щоб дітям було цікаво і щоб вони не сумували, не плакали. За кілька днів я заспокоїлась, діти були щасливими, коли я забирала їх додому, хотіли ще гратися не поспішали йти. Крім того, старша донька кожного вечора розповідала, що цікавого було в садочку, які герої приходили, було кілька вистав (безкоштовно), день бантиків, день кульок і багато чого іншого. Хочу подякувати завідуючій за таку організацію, вихователям, помічникам і всім працівникам, які робили моїм дітям свято. ДЯКУЮ!

Четвер, 28 липня 2016

Оксана: Липень 2016 р.

Доброго вечора. В мене склалися самі приємні враження про ваш садочок. Він дуже гарний всередині, на подвір’ї дуже чисто, привітні вихователі, кожного дня якесь свято. Моїй Софійці дуже сподобалося ходити в "Шоколадку", але час прощатися. Велике спасибі за гостинність.

П'ятниця, 29 липня 2016

Світлана: Літо

Дуже хвилювалась, віддаючи свою дитину в інший садочок на липень, але виходу не було, тільки влаштувалася на роботу. Перші враження позитивні. Нас зустріли приємні люди, садок гарний зовні і всередині, дитина з радістю залишилась.

Неділя, 03 липня 2016

Олеся Миколаївна Гандзюк: випуск

24 травня відбувся випуск у нашого синулі. Дуже сумно прощатись із нашим садочком та колективом що у ньому працює. Хочеться подякувати завідуючій Ларисі Володимирівні, нашим вихователям Олені Петрівні, Анастасії Володимирівні, Наталлі Петрівні, музичному керівнику Оксані Василівні та усім, хто вклав частинку себе виховуючи наших діток. Повірте, нас тішить лише те, що через рік наша донечка почне відвідувати Ваш садочок і ми знову зустрінемо вже рідних нам людей, а то прощання було б більш болісним. Дякуємо, дякуємо за все, Ви найкращі!!!

Середа, 01 червня 2016

Мама Влада: Подяка

Дякую вихователям і музичному керівнику групи № 3 за чудове свято 8-го Березня. Отримала масу приємних емоцій і вражень. ВЕЛИКЕ ВАМ СПАСИБІ за вашу непросту працю і наших чудових діток.

П'ятниця, 18 березня 2016

Мама: Подяка від мами Катрусі

Моя Катруся обожнює своїх вихователів і садочок. Мабуть, в цьому велика заслуга вихователів. Адже дитинка завжди охайна, зайнята та зацікавлена. Для мене, як мами, більше нічого не потрібно. Дякую вихователям моєї донечки.

П'ятниця, 29 січня 2016

Руслана: Перший крок у дитячий садок!!!

 

Доброго дня садочок № 6 « Шоколадка».

Сьогодні зареєструвалися до електронної черги у Ваш дитячий садок свою дитину! У мене був вибір між трома садочками нашого району але лише у ДНЗ №6 позитивні відгуки від батьків про вихователів та харчування малюків!!! У Вас дуже красивий сайт садочка , на ньому я знайшла багато цікавої інформації яка допоможе мені у підготовці дитини до садочка, а також яскраво висвітлені методи та прийоми роботи з дітками( фото, відео)! З сайту можна багато дізнатися про садок! Ще великим плюсом у ДНЗ є територія : красиві,яскраві клумби, позитивні,веселі казкові герої, що перші зустрічають малюків у садочку! У « Шоколадці» працюють два талановитих музичних керівника Ліля Казимирівна та Оксана Василівна роботу яких я бачила і вважаю що їхні розваги та свята є бездоганними і цікавими, що в свою чергу відіграє важливу роль у розвитку дитини.

П'ятниця, 27 листопада 2015

Гандзюк Олеся: Свято

Дякую за чудове свято "Осені" завідувачу Ларисі Володимирівні, музичному керівнику Оксані Василівні, вихователям Олені Петрівні, Анастасії Володимирівні та няні Наталі Петрівні. Все було на вищому рівні. Видно скільки любові, терпіння, праці ви вкладаєте в наших дітей. Дякую за ваш труд та за наших діток.

Вівторок, 28 жовтня 2014

Ольга: 777

На мою думку це найкращий садочок в місті Вінниця(повірте є з чим зрівняти). А особливо Вихователі  групи №4 : Оксана Василівна, Тетьяна Вікторівна та Тамара Віталіївна. Моя донечка не може без садочка її не зупиняє навіть те що потрібно їхати з другого кінця міста. ДЯКУЄМО ВАМ ЗА ВИХОВАННЯ НАШИХ ДІТОК!!!

Субота, 23 листопада 2013

Мама: Подяка

Наш малюк тільки  переступив поріг "Шоколадки" і я зрозуміла, що вибрали потрібний заклад. Вдячні за тепло, за ті перші складні для нас дні, які залишились позаду!!!!!

Четвер, 19 вересня 2013

Олеся: Подяка

Дякую вихователям цього садочка за добро і ласку, яку вони вкладають у наших дітей.

Субота, 23 лютого 2013

Марина: Захоплення

Мені і моїй дитині дуже приємно перебувати в чудовому колективі який створює атмосферу любові і комфорту.

 

П'ятниця, 04 травня 2012

Ирина: I

В цьому садочку дійсно працюють талановиті та чутливі вихователі, адже їх так люблять наші дітки.

П'ятниця, 03 лютого 2012

 

Кількість записів