Відповідно до наказу Департаменту освіти Вінницької  міської ради  від 24. 06.2024 р. № 272 з 01 по 05 липня 2024 року в комунальному закладі «Дошкільний  навчальний заклад №6 Вінницької міської ради» проведено Тиждень безпеки дитини, з метою створення найефективніших умов для оздоровлення дітей, відновлення ментального здоров’я, розвитку їх пізнавальних інтересів, формування в дошкільників свідомого ставлення до власної безпеки, формування в них навичок безпечної поведінки.

Завідувачем Ларисою Гаріповою виданий наказ від 26.06.2024 р. №47/од про проведення Тижня безпеки дитини. Згідно рекомендацій Департаменту освіти Вінницької  міської ради, Освітньої  програми  для дітей від 2 до 7 років «Дитина» у закладі  дошкільної освіти розроблено план заходів щодо  проведення Тижня безпеки дитини, враовуючи такі напрями: правила поводження під час сирени; правила безпеки під час евакуації; правила поводження в надзвичайних ситуаціях; правила безпеки під час обстрілів; правила мінної безпеки; правила поводження з вибухонебезпечними предметами; правила поведінки під час виявлення підозрілого предмету; правила користування електричними й газовими приладами; правила безпечної поведінки під час відпочинку на сонці, у лісі, біля водойм; правила поведінки на вулицях, у транспорті, під час зустрічі з незнайомими людьми; інформаційна безпека.

Пропонуємо до вашої уваги фотозвіт проведеної роботи!