Відповідно до річного плану роботи  закладу дошкільної освіти на 2023-2024 н.р. 28.11.2023 року проведено педагогічну раду на тему «Музика як універсальний засіб впливу на розвиток дитячої особистості», з метою формувати емоційно-позитивне ставлення до музичних видів діяльності, консолідувати зусилля та рівноцінне партнерство музичного керівника, вихователів, батьків у розвитку музичних здібностей дітей, забезпечити умови до активного включення дітей у музичні види діяльності під час фрагментів життєдіяльності різних форм освітньої роботи в закладі дошкільної освіти й в умовах сім’ї.

Музична діяльність дітей дошкільного віку — це насамперед різні способи й засоби пізнання ними музичного мистецтва, а через нього — довкілля й самих себе. На думку багатьох фахівців дошкільної освіти, центральною ідеєю мистецької педагогіки є виховання в кожній дитині творчої ініціативи та самостійності, потреби в самовдосконаленні та набутті індивідуального художньо-естетичного досвіду. Безперечно, сучасні фахівці — «фахівці нової формації» — мають прагнути до відмови від штампів та стереотипів у музичному розвитку та навчанні своїх вихованців, виявляти свою індивідуальну позицію, намагаючись створити нові технології освітньої роботи.

Пропонуємо до вашої уваги фотозвіт проведеної роботи.