Відповідно до наказу  департаменту освіти Вінницької міської ради №486 від 06.11.2023р. в комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад №6 Вінницької міської ради» в період з 13 по 17 листопада 2023 року  проведено Тижневик знань безпеки життєдіяльності, з метою удосконалення організаційної та практичної роботи з питань безпеки вихованців, свідомого та дбайливого ставлення дітей дошкільного віку до свого здоров’я, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпечної життєдіяльності учасників освітнього процесу.

Завідувачем Ларисою Гаріповою виданий наказ №220/од від 07.11.2023р. «Про проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності». Згідно рекомендацій департаменту освіти Вінницької міської ради,  Освітньої  програми  для дітей від 2 до 7 років «Дитина», у закладі дошкільної освіти  розроблено план заходів щодо проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності.

Пропонуємо вашій увазі фотозвіт проведеної роботи.