З батьками вихованців закладу дошкільної освіти продовжуємо серію занять у межах реалізації проєкту «Психолого-педагогічна підтримка дітей, батьків та педагогів в умовах надзвичайної ситуації»,  який організовано Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» за підтримки Дитячого фонду ООН (UNICEF) та сприяння МОН України. Вихователем-методистом Оксаною Іскрою проведено засідання з батьками на теми «Чутливий сон та проблеми із засинанням у дітей».  Важливим було обговорення проблем із засинанням у дітей, про ритуали перед сном, які можуть бути корисними. Зустріч пройшла у форматі дружньох бесіди, в ході якої всі обмінювалися думкаами. Проводили активізуючі вправи, дізналися про принципи сну, і про те, що робити якщо дитина кричить уві сні. Як підсумок заняття, проведено ігрова активність «Пиріг щастя». Наближаємо Перемогу разом!

Пропонуємо до вашої уваги фотозвіт проведеної роботи!