25-27 жовтня 2023 року Центр професійного розвитку педагогічних працівників Вінницької міської ради і 15 закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти презентували освіту Вінницької територіальної громади в межах XV Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті».

Комплексна робота  Центру професійного розвитку педагогічних працівників Вінницької міської ради спрямована на сприяння професійному розвитку педагогічних працівників через їхнє неперервне фахове вдосконалення, розвиток творчого потенціалу та педагогічної ініціативи, а також шляхом підтримки освітян у впровадженні освітніх інновацій, консультування з актуальних питань і психологічної підтримки.
На базі Центру професійного розвитку педагогічних працівників Вінницької міської ради спільно з учасниками виставки від Вінницької територіальної громади  було проведено  онлайн-заходи  для фахівців Вінницької територіальної громади, до яких також долучились  заклади освіти та Центри професійного розвитку педагогічних працівників і з інших територіальних громад. Програма заходів на сайті виставки https://innovosvita.com.ua/images/stories/programa_ime_2023.pdf
Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» - високопрофесійна платформа на вітчизняних теренах освіти для презентації досягнень, для обміну досвідом, професійного діалогу, представлення інноваційних технологій, творчих надбань, кращих педагогічних практик, проєктів і рішень для підвищення ефективності освітнього процесу, налагодження взаємодії для розвитку спільних проєктів і обміну ресурсами на шляху інтеграції до європейської освітньої та наукової спільнот, окреслення стратегічних завдань реформування сфери освіти.
Для учасників виставки відбулися конкурси «Лідер інновацій в освіті», «Видатні наукові досягнення в освіті» й конкурс із 12-ти тематичних номінацій. На конкурси було подано 212 робіт. Експертну оцінку якості робіт проводили науковці й фахівці наукових установ Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти». Переможці конкурсів удостоєні Почесної нагороди «Лідер інновацій в освіті» та нагороджені золотими, срібними й бронзовими медалями, дипломами, сертифікатами авторів конкурсних робіт.
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Вінницької міської ради щиро вітає з високими нагородами переможців конкурсу із тематичних номінацій від Вінницької територіальної громади, які отримали 12 золотих та 3 срібні медалі!
ПЕРЕМОЖЦІ
в конкурсі з тематичних номінацій у межах XV Міжнародної виставки «ІННОВАТИКА В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ»
Номінація «Модернізація змісту освіти для підвищення якості освіти та освітньої діяльності»
СРІБЛО
1. Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад № 17 Вінницької міської ради»
Номінація «Безпечне освітнє середовище: нові виклики та сучасні рішення»
ЗОЛОТО
1. Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад № 6 Вінницької міської ради»
2. Комунальний заклад «Вінницький ліцей № 4»
Номінація «Співпраця держави, закладів освіти, бізнесу – запорука розбудови сталого партнерства в освіті та економічного зростання України»
ЗОЛОТО
1. Комунальний заклад «Вінницька гімназія № 24»
Номінація «Розвиток інноваційного потенціалу педагога в умовах реалізації концепції «Нова українська школа»
ЗОЛОТО
1. Комунальний заклад «Вінницька початкова школа № 5»
Номінація «Упровадження сучасних технологій національно-патріотичного виховання як засобу формування патріотичної свідомості й утвердження української громадянської ідентичності»
ЗОЛОТО
1. Комунальний заклад «Вінницький ліцей № 6»
2. Комунальний заклад «Вінницький міський палац дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної»
3. Комунальний заклад «Вінницький фізико-математичний ліцей № 17»
4. Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад № 5 Вінницької міської ради»
5. Комунальний заклад «Писарівський ліцей Вінницького району Вінницької області»
6. Комунальний заклад «Вінницький ліцей № 31»
СРІБЛО
1. Комунальний заклад «Заклад дошкільної освіти № 9 Вінницької міської ради»
Номінація «Застосування інноваційних технологій навчання для розвитку цифрової компетентності учасників освітнього процесу»
ЗОЛОТО
1. Комунальний заклад «Вінницький гуманітарний ліцей № 1 імені М. І. Пирогова»
СРІБЛО
1. Комунальний заклад «Вінницький ліцей № 13»
Номінація «STEM-навчання як крок до вибору майбутньої професії»
ЗОЛОТО
1. Комунальний заклад «Заклад дошкільної освіти № 33 Вінницької міської ради»
Підсумки участі в конкурсах на сайті виставки за покликанням https://innovosvita.com.ua/index.php/uk/contest
Цьогорічна виставка вчергове об’єднала освітян, науковців задля спільної мети – обговорити пріоритетні напрями розвитку сфери освіти й науки в контексті сьогодення, розвиток інноваційного потенціалу педагогічних працівників, створення безпечного освітнього середовища, подолання освітніх втрат і розривів, цифрову трансформацію процесів і послуг, морально-психологічну підтримку учасників освітнього процесу, застосування інноваційних моделей діяльності задля розвитку якісної освіти у непереможній європейській країні. Упевнені, що виставка закладе добрий фундамент для розвитку нової української освіти, науки, сучасного педагога, науковця, продемонструє стійкість і інноваційність, адже попри повномасштабне вторгнення рф в Україну наша освіта розвивається, знаходить сили працювати ефективніше, впроваджувати новітні реформи та якісні зміни.
Тримаймо освітній фронт - наближаємо Перемогу!