З батьками вихованців закладу дошкільної освіти продовжуємо серію занять у межах реалізації проєкту «Психолого-педагогічна підтримка дітей, батьків та педагогів в умовах надзвичайної ситуації»,  який організовано Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» за підтримки Дитячого фонду ООН (UNICEF) та сприяння МОН України. Вихователем-методистом Оксаною Іскрою проведено засідання з батьками на теми «Плекаймо стійкість до стресу: що робити , щоб не вигоріти? Що робити, коли дитина поводить себе агресивно?».  Було розглянуто способи підтримати себе та вправи, які допомагають плекати власну стійкість; надано поради батькам «Як керувати поведінкою свої агресивних дітей?». Як підсумок заняття, проведено ігрові активності «Австралійський дощ», «Кулачок», «Глечик»; рефлексія «Що із сьогоднішнього дня я беру із собою у завтрашній?».

Пропонуємо вашій увазі фотозвіт проведеної роботи!