Відповідно до наказу  департаменту освіти Вінницької міської ради №432 від 29.09.2023 р. в комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад №6 Вінницької міської ради» в період з 02 по 06 жовтня 2023 року  проведено тижневик протипожежних заходів, з метою вжиття попереджувальних заходів з пожежної безпеки, виконання вимог законодавчих та нормативних актів з пожежної охорони, на виконання Закону України «Про пожежну безпеку», посилення протипожежного захисту освітянських об’єктів. Згідно рекомендацій департаменту освіти Вінницької міської ради, Освітньої  програми  для дітей від 2 до 7 років «Дитина», завідувачем Ларисою Гаріповою видано наказ №206/од від 29.09.2023р. «Про проведення тижневика протипожежних заходів», вихователем - методистом Оксаною Іскрою  розроблено план заходів щодо проведення тижневика протипожежних заходів. Вихователями всіх вікових груп проведено тематичні дні «Світ з теплим вогнем, світ без пожежі» (02.10.2023), «Життя маємо – за нього відповідаємо» (03.10.2023),  «Небезпечні пустощі» (04.10.2023), «Немає лиха, коли все тихо» (05.10.2023), «Запам’ятай важливі номери телефону» (06.10.2023), заняття, спостереження, читання тематичних творів дитячої художньої літератури, обговорення за змістом; моделювання проблемних ситуацій, розгляд сюжетних картин; бесіди, розваги, дидактичні, рухливі, сюжетно-рольові ігри, виставка малюнків.

На виконання наказу Департаменту освіти Вінницької міської ради №401 від 06.09.2023 року про проведення Місячника Цивільного захисту, відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту області на 2023 рік», затвердженого Протоколом № 11 позачергового засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС від 12.04.2023 року, з метою роз’яснення державної політики, спрямованої на забезпечення безпеки та захисту населення і територій, матеріальних і культурних цінностей та довкілля від негативних наслідків надзвичайних ситуацій, їх попередження, навчання населення поводженню в екстремальних умовах, в комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад №6 Вінницької міської ради» в період з 17 вересня по 17 жовтня 2023 року  проведено Місячник Цивільного захисту. Згідно рекомендацій департаменту освіти Вінницької міської ради, Освітньої  програми  для дітей від 2 до 7 років «Дитина», завідувачем Ларисою Гаріповою виданий наказ №85 від 14.09.2022р. «Про проведення Місячника Цивільного захисту», вихователем - методистом Оксаною Іскрою  розроблено план заходів щодо проведення Місячника Цивільного захисту: заняття, спостереження, читання тематичних творів дитячої художньої літератури, обговорення за змістом; моделювання проблемних ситуацій, розгляд сюжетних картин; бесіди, розваги, дидактичні, рухливі, сюжетно-рольові ігри, виставка малюнків.

Педагогічним колективом проведено послідовну та систематичну роботу щодо формування в дітей дошкільного віку уявлень про протипожежну безпеку з урахуванням конкретних вимог та індивідуальних особливостей кожної дитини.

Пропонуємо вам фотозвіт проведеної роботи.