З батьками вихованців закладу дошкільної освіти продовжуємо серію занять у межах реалізації проєкту "Психолого-педагогічна підтримка дітей, батьків та педагогів в умовах надзвичайної ситуації", який організовано Всеукраїнським фондом "Крок за кроком" за підтримки Дитячого фонду ООН (UNICEF) та сприяння МОН України. Вихователем-методистом  Оксаною Іскрою проведено засідання з батьками на тему "Техніки зцілення для дітей та дорослих".  Було розглянуто базові правила психологічної стійкості під час війни; способи знизити тривогу; як заспокоїти людину у кризовому стані телефоном; що робити, якщо у близької людини істерика? Як підсумок заняття, проведено ігрові активності, щоб навчитися безпечно проявляти негативні почуття, гнів, агресію.

Пропонуємо фотозвіт проведеної роботи.