З батьками вихованців закладу дошкільної освіти розпочато серію занять у межах реалізації проєкту "Психолого-педагогічна підтримка дітей, батьків та педагогів в умовах надзвичайної ситуації", який організовано Всеукраїнським фондом "Крок за кроком" за підтримки Дитячого фонду ООН (UNICEF) та сприяння МОН України. Вихователем-методистом  Оксаною Іскрою проведено засідання з батьками на тему "Як впливає війна на дітей та дорослих? Чому ми відчуваємо те, що відчуваємо?".  Було ознайомлено з темами програми, розглянуто поняття стресу та травматичної події, реакції дітей та дорослих на травматичні події, розгляд симптомів у поведінці  та стані  дітей. Як підсумок заняття, проведено рефлексію дня "За що я  сьогодні можу собі подякувати..."

Пропонуємо вам фотозвіт проведеної роботи.