Відповідно до наказу Департаменту освіти  Вінницької  міської ради  від 26.01.2023 №58 з  06 лютого по 10 лютого  2023 року в комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад№6 Вінницької міської ради» проведено інформаційний марафон «Дбаємо про фізичне здоров’я та психологічний імунітет», з метою збереження фізичного й емоційного здоров’я дітей під час воєнного стану в Україні, окремі обставини якого можуть призводити до зменшення фізичної активності, зниження інтенсивності соціальних зв’язків і контактів, збільшення стресових ситуацій та емоційної напруги, задля утвердження принципів здорового способу життя, поширення інформації про методи боротьби зі стресовими ситуаціями.

Згідно рекомендацій Департаменту освіти, Освітньої програми  для дітей від 2 до 7 років «Дитина», у закладі  дошкільної освіти розроблено план заходів щодо  проведення   інформаційного марафону «Дбаємо про фізичне здоров’я та психологічний імунітет». Протягом інформаційного марафону здійснено змістовна робота, направлена на виявлення та поповнення знань дітей про способи зміцнення та збереження здоров’я. Педагогічним колективом  проведено послідовну та систематичну роботу щодо формування уявлень в дітей дошкільного віку уявлень про здоровий спосіб життя з урахуванням конкретних педагогічних вимог та індивідуальних особливостей кожної дитини.

Пропонуємо фотозвіт проведеної роботи!