У зимову ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай приходить до тих, хто вірить у диво та чемно поводився протягом року. Під час війни це особливо важливо, адже жодні окупанти не можуть відібрати у нас свята та віру у Перемогу! А для дітей ця дата важлива не лише через подарунки, а ще й тому, що вони мають змогу познайомитися з Чудотворцем.

Адже саме в цей час на кришталевих санях їде до нас з неба Святий Миколай. Він не оминає жодної хатини, де живе дитина. Діти для святого Миколая – найрадісніші і найсвятіші створіння, які завжди потребують захисту, уваги, лагідного ставлення. Для них він і опікун, і заступник у біді, і привітний дідусь, що гладить по голівці, радує подарунками. Слухняним дітям він кладе під подушку солодощі, яблука, книжки, а нечемним – невеличкі різочки, щоб нагадати, як треба поводитися.

Всі вихованці  закладу з великим хвилюванням очікували на свято Миколая. І ось настав цей радісний день. У музичній залі зібралися діти раннього та дошкільного віку. Діти познайомилися з історією виникнення цього свята, дізналися багато цікавого про Миколая Чудотворця, який прославився у народі своїми добрими справами і піклуванням про дітей. Вихованці старших груп заспівали пісеньку про Святого Миколая, розповіли вірші,  у яких попрохали у Миколая здоров’я для тата і мами, собі подаруночків, щасливої долі для всієї родини, а саме головне бажання - швидкої Перемоги!

До вашої уваги фотозвіт дозвілля до Дня Святого Миколая!