Відповідно до річного плану роботи  закладу дошкільної освіти на 2020-2021 н.р. проведено  педагогічну раду на тему "Результативність освітньої та оздоровчої роботи в ЗДО. Готовність шестирічок до навчання в НУШ", з метою удосконалення системи роботи закладу дошкільної освіти та НУШ; поглиблення теоретичних знань та практичних вмінь педагогічних працівників з питань взаємодії двох ланок, дотримання єдиної стратегічної лінії у діяльності педагогічного, дитячого та батьківського колективів; обговорення з педагогами проблеми психологічної готовності дитини до навчання в школі, надання практичних рекомендацій щодо підготовки дитини до шкільного життя, створення атмосфери взаємодовіри та взаєморозуміння.

На час підготовки до педагогічної ради на тему «Результативність освітньої та оздоровчої роботи в ЗДО. Готовність шестирічок до навчання в НУШ»  вихователем – методистом Іскрою О.Г. надано консультації для педагогів «Три кроки до школи: готуємося разом. Чи готова дитина до навчання у школі?», «Наступність у роботі закладу дошкільної освіти й сім’ї щодо зміцнення здоров’я  дітей», «Організація загартування влітку – запорука успішної оздоровчої роботи»; он-лайн консультації для батьків «ЗДО і Нова українська школа: як прокласти місток», «Функціональна готовність дитини до шкільного навчання: чому це важливо», «Дошкільна та початкова освіта: чи є суперечності», «Які кроки необхідно здійснити, щоб забезпечити наступність?».

Аби земля уміла говорити, вона б від болі голосно стогнала.

Заставила людей перепросити, Земля, мабуть, ось так сказала б:

«Скоро ніде нам буде жити і тоді почнемо волати.

Досить вам вже всім смітити, а мерщій би все прибрати!

Скоро ніде нам буде жити, і  людина буде платити.

Скоро дихати ми не зможемо, тож давайте собі допоможемо!»

У закладі дошкільної освіти в рамках екологічного марафону «Ми творимо планету власноруч» вихователь Буркан О.І. з вихованцями  групи №8 провела відкритий показ заняття «Планета без сміття». Пропонуємо Вам фото перегляд заняття.