Відповідно до  річного  плану роботи  закладу дошкільної освіти на 2019-2020 навчальний рік проведено педагогічну раду на тему «Трудове виховання як основа формування особистості», з метою підвищення рівня теоретичної підготовки педагогів та удосконалення практичного використання різних методів та форм трудової діяльності  дошкільників в умовах сьогодення; удосконалення знань педагогів щодо змісту, принципів, закономірностей, методів та організаційних форм трудової компетентності дітей дошкільного віку; формування навичок логічного мислення, аргументації своєї позиції, лаконічного висловлювання своєї думи.

На час підготовки  до педагогічної ради  на тему «Трудове виховання в дошкільному віці як основа формування особистості»  вихователем – методистом Іскрою О.Г. надано консультації для педагогів «Трудове виховання дітей дошкільного віку як  педагогічна проблема сучасності», «Форми організації трудової діяльності дітей»; консультації для батьків «Значення трудової діяльності для розвитку особистості дитини», «Як прилучити дошкільника до господарсько-побутової праці вдома», «Дитяча праця в сім’ї», «На дачу – разом з малюком». Педагогами закладу проведено відкриті покази: вихователь групи №4 Л.Заграй «Афлатун. Вода – наш ресурс» (гурткова робота), вихователь групи №5 Н.Галкіна «Маленькі господарі» (праця в природі), вихователь групи №7 О.Книга «Я все вмію робити сам» (інтелектуально-розважальне шоу), вихователь групи №8 Т.Шилова «Маленькі помічники» (тематичне заняття), з метою закріпити знання дітей про працю дорослих, бажання брати участь у трудових процесах, показати необхідність виконання трудових обов’язків для отримання потрібного результату; розвивати у дітей творчі здібності, інтерес до праці, вміння співпрацювати з однолітками; виховувати повагу до праці дорослих, бажання наслідувати їх у посильних справах. В закладі дошкільної освіти проведений  конкурс - огляд осередків з трудового виховання дошкільників, з  метою створення оптимальних умов для організації трудової діяльності дошкільників.

Запрошуємо переглянути фотозвіт!