Відповідно до  річного  плану роботи дошкільного навчального закладу на 2018-2019 навчальний рік проведено педагогічну раду на тему: «Декоративно - прикладне мистецтво як засіб творчого розвитку особистості», з метою удосконалення системи роботи проведення аналізу прийомів та методів формування творчих здібностей у процесі вивчення декоративно-прикладного мистецтва; поглиблення теоретичних знань та практичних  вмінь педагогічних працівників з питань декоративно-прикладного мистецтва, дотримання єдиної стратегічної лінії у діяльності педагогічного, дитячого та батьківського колективів.

На час підготовки до педагогічної ради завідувачем Гаріповою Л.В. надано консультація для педагогів «Педагогічні умови розвитку художніх здібностей дітей засобами мистецтва в дошкільних закладах», вихователем – методистом Іскрою О.Г. розроблено методичні рекомендації «Ознайомлення дітей дошкільного віку з українським народним декоративно - прикладним мистецтвом» та проведена ділова гра з педагогами закладу «Українські візерунки». Педагогами Рижковою І.І. та Гончарук А.М. проведено педагогічну кухню «Писанкарство в Україні». В закладі дошкільної освіти проведено  конкурс  - огляд на краще оформлення етнографічного осередку, з  метою створення оптимальних умов організації роботи для розвитку декоративно - прикладного мистецтва, бажання і уміння дітей виявляти пізнавальну активність, спостережливість, винахідливість у довкіллі.

Пропонуємо до Вашої уваги переглянути педагогічну раду.