«Витоки здібностей і обдарувань дітей – на кінчиках їхніх пальців. Від пальців, образно кажучи, йдуть найтонші струмочки, які живлять джерело творчої думки»

В.О.Сухомлинський

30 листопада  2018 року в закладі дошкільної освіти №6 відбулося методичне об’єднання вихователів – методистів ЗДО на тему «Зображувальна діяльність як засіб пізнання світу та розкриття творчого потенціалу особистості». Вітальне слова надано завідувачу КЗ «ДНЗ№6 ВМР» Ларисі Гаріповій. Керівник методичного об’єднання Валерія Артемчук  розкрила  питання "Становлення творчо активної особистості дошкільника засобами зображувальної діяльності"  (Інформаційний лекторій).  Методист  з дошкільної освіти КУ «ММК» Ніна Сокиринська надала методичні рекомендації "Створення умов для образотворчої діяльності дошкільника в закладі дошкільної  освіти".  Вихователь – методист  Оксана Іскра  розкрила систему роботи КЗ «ДНЗ№6 ВМР» "Взаємодія педагогів, дітей та батьків ЗДО з питань використання різних нетрадиційних технік малювання в освітньому процесі". Вихователями  закладу дошкільної освіти Наталею  Драмарецькою  проведено заняття-гра з нетрадиційної техніки малювання світлом «Світлячок – чарівничок»; Аллою Гончарук - заняття з малювання природнім матеріалом «Вміє  осінь малювати на паркеті чудеса»; Іриною Рижковою - малювання технікою «ебру» «Барви осінньої пори».  Музичними керівниками Лілією Соколовською, Еммою  Суконнік підготовлено вокально-хореографічна композиція з пісочною анімацією «Намалюю тобі зорі». Керівником методичного об’єднання Валерією Артемчук,  вихователем – методистом  Оксаною Іскрою  проведено методичний блок арт-майстерня "Кольоровий калейдоскоп". Мама вихованки групи№3 Шкурак Тетяна Олександрівна  написала чудовий  вірш до методичного об’єднання "Солодкі миті дитинства"

Чи то світить  сонечко, чи крапає дощик.

А синочки й донечки, йдуть до вас в садочок.

Речі швидко складені, «Бувай, тату й матінко»!

Зустрічає лагідно, в групі вихователька.

В неї приготовані всі матеріали,

Щоб маленькі дітки чим зайнятись мали.

Різні аплікації, пластилін, малюнки.

Ввечері для матінки будуть подарунки!

А у дома матінка похвалиться всім,

І сховає в пам’ятний, сімейний архів.

Бо ж на аплікації -  там така краса!

Творять вихователі й дітки чудеса!

Розвивають клаптики творчої душі,

Щоб маленькі сонечка в радості росли.

Щоб душа тягнулася, до краси, природи.

Це для особистості краща нагорода!

Навіть на асфальті видно їх таланти,

Та й батьки  готові все допомагати!

І розфарбували у дворі майданчики,

Дітки щоб стрибали, мов маленькі зайчики!

Щоб із плином часу, і через роки,

Стали всі малята  добрими людьми!

Дякуємо, любі, наші вихователі!

За турботу, щирість, за старання вкладені.

За палітру фарб, творчості порядку,

За солодкі миті в садочку «Шоколадка»!

Що вкладали в діток ви натхнення міць,

За роки дитинства в садочку номер шість!

Запрошуємо Вас до  перегляду методичного об’єднання вихователів – методистів ЗДО.