ПОРЯДОК ПОДАННЯ (З ДОТРИМАННЯМ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ) ЗАЯВИ ПРО ВИПАДКИ БУЛІНГУ (ЦЬКУВАННЯ) В ЗАКЛАДІ ОСВІТИ
1. Усі здобувачі освіти, педагогічні працівники закладу, батьки та інші учасники освітнього процесу повинні обов’язково повідомити завідувача освітнього закладу про випадки булінгу (цькування), учасниками або свідками якого вони стали, або підозрюють про його вчинення по відношенню до інших осіб за зовнішніми ознаками, або про які отримали достовірну інформацію від інших осіб.
2. На ім’я завідувача закладу пишеться заява (конфіденційність гарантується) про випадок боулінгу (цькування).
3. Завідувач закладу видає наказ про проведення розслідування та створення комісії з розгляду випадку булінгу (цькування), скликає її засідання.
4. До складу такої комісії входять завідувач освітнього закладу, вихователь-методист, педагогічні працівники, батьки постраждалого та булерів,старша медична сестра та інші зацікавлені особи.
5. Рішення комісії реєструються в окремому журналі, зберігаються в паперовому вигляді з оригіналами підписів усіх членів комісії. Потерпілий чи його/її представник також можуть звернутися відразу до уповноважених підрозділів органів Національної поліції України (ювенальна поліція) та Служби у справах дітей.
Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) та відповідальність осіб, причетних до булінгу
Завідувачу КЗ «ДНЗ № 6 ВМР»
Ларисі ГАРІПОВІЙ,
П І П постраждалого (або його
законних представників) від булінгу,
повна дата народження,
домашня адреса,
посада або група
Заява
Прошу Вас розглянути та вжити заходів щодо вчинення булінгу (цькування) по відношенню до мене ( або вказати прізвище постраждалого), яке мало місце (дата) з вказівкою де і за яких обставин це сталося.
Додатково вказати обставини, причини, можливі попередні прояви булінгу, прізвища присутніх при вчинені дій, які постраждалий визнав як булінг тощо.
Додати документи, письмові свідчення, посилання на інші джерела, які можуть містити докази булінгу (цькування) тощо.
Дата Підпис