В закладі діє етнографічний міні-музей «Бабусина світлиця». Усвідомлюючи  загальну мету виховання, а саме – сприяння відродженню національної свідомості, духовності дорослих та формування цих основ в дитинстві, силами колективу та батьківської громади оновлюється та поповнюється новими експонатами.

В експозиціях музею представлено вироби з кераміки, малі скульптурні форми, інші види образотворчого мистецтва, що сприяє духовному збагаченню дітей і їх прилученню до національних традицій.  Серед експонатів музею є комплекти національного одягу, глиняний і дерев’яний посуд, знаряддя праці, вишивані рушники, покривала та килимки, старі світлини та ікони. Центральною у музеї є бутафорська українська піч. А біля неї, відповідно, рогачі, коцюба та хлібна дерев’яна лопата. Ці предмети допомагають осягнути всю глибину минулого не тільки вихованцям закладу, але й батькам та іншим охочим. В музеї з вихованцями постійно проводяться бесіди і заняття народознавчого змісту, стаціонарні та пересувні виставки, приурочені датам державних і народних свят, освітні заходи, родинні свята, екскурсії.

Патріотичне виховання є однією з найважливіших складових виховання дітей дошкільного віку. Тому розв’язання його завдань здійснюється через усі освітні напрями Базового компонента дошкільної освіти. В приміщеннях кожної вікової групи ретельно сплановане  розвивальне середовище для формування патріотичних почуттів і любові до своєї країни.

Пропонуємо фотозвіт розвивального середовища та міні-музею "Бабусина світлиця"