ВІННИЦЬКА МІСЬКА РАДА

Від 21.12.2023 № 3286

м. Вінниця

Про встановлення вартості харчування

дітей в закладах дошкільної освіти, що

належать до комунальної власності

Вінницької міської територіальної

громади, та визнання такими, що

втратили чинність пункти 1, 2, 3 рішення

виконавчого комітету міської ради від

15.12.2022 р. № 2753

Відповідно до статті 35 Закону України «Про дошкільну освіту», постанови Кабінету міністрів України від 24.03.2021 р. № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», виходячи із реальних фінансових можливостей бюджету Вінницької міської територіальної громади, керуючись частиною 1 статті 52 та частиною 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Установити з 01 січня 2024 року вартість харчування дітей в комунальних закладах дошкільної освіти Вінницької міської територіальної громади в день:

1.1. віком від одного до чотирьох років – 48,00 грн. (сорок вісім гривень).

1.2. віком від чотирьох до шести (семи) років – 64,00 грн. (шістдесят чотири гривні).

2. Установити розмір плати батьків за харчування дітей в закладах дошкільної освіти, розташованих у м. Вінниці, та у КЗ «Вінницько-Хутірський заклад дошкільної освіти Вінницької міської ради» – 75 % від вартості харчування в день.

3. Установити розмір плати батьків за харчування дітей в закладах дошкільної освіти, розташованих у селах Стадниця, Гавришівка, Малі Крушлинці, Писарівка та смт Десна, – 50 % від вартості харчування в день.

4. Визнати такими, що втратили чинність з 01.01.2024 року пункти 1, 2, 3, рішення виконавчого комітету міської ради від 15.12.2022 р. № 2753 «Про встановлення вартості харчування дітей в закладах дошкільної освіти, що належать до комунальної власності Вінницької міської територіальної громади, та визнання такими, що втратили чинність пункти 1, 2, 3 рішення виконавчого комітету міської ради від 30.12.2021 № 3277».

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Г. Якубович.

Міський голова                                                                 Сергій МОРГУНОВ