На виконання наказу Департаменту освіти Вінницької міської ради від 19 квітня 2022 року №186 про проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності, з метою удосконалення  організаційної та практичної роботи з питань безпеки вихованців, свідомого та дбайливого ставлення дітей, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпечної життєдіяльності учасників освітнього процесу, в комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад №6 Вінницької міської ради» в період з 25 квітня по 29 квітня 2022 року проведено Тиждень знань безпеки життєдіяльності.

Завідувачем Гаріповою Л.В. видано наказ №25-од від 20.04.2022 року про проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності. Згідно рекомендацій Департаменту освіти  Вінницької  міської ради,  Освітньої  програми  для дітей від 2 до 7 років «Дитина», у закладі дошкільної освіти  розроблено план заходів щодо  проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності.