На виконання наказу департаменту освіти Вінницької міської ради від 10 квітня 2023 року №216 «Про проведення екологічного марафону «Ми творимо планету власноруч», з метою виховання свідомого та дбайливого ставлення до навколишнього середовища, формування у дітей стійких установок на раціональне природокористування, активізацію практичної природоохоронної роботи, формування життєвих компетентностей у контексті ідей сталого розвитку суспільства, в комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад №6 Вінницької міської ради» в період з 24 квітня по 28 квітня 2023 року проведено екологічний марафон «Ми творимо планету власноруч».

Завідувачем Ларисою Гаріповою видано наказ №43/од від 14.04.2023 року про проведення екологічного марафону «Ми творимо планету власноруч». Згідно рекомендацій департаменту освіти  Вінницької  міської ради,  Освітньої  програми  для дітей від 2 до 7 років «Дитина», у закладі дошкільної освіти  розроблено план заходів щодо проведення екологічного марафону «Ми творимо планету власноруч».

Пропонуємо вашій увазі фотоперегляд заходів проведення Екологічного марафону!