Завідувач КЗ "ДНЗ№6 ВМР"

ЛАРИСА ВОЛОДИМИРІВНА ГАРІПОВА

Освіта: вища.

Педагогічний стаж:   34 роки.

Кваліфікаційна категорія: "спеціаліст вищої категорії".

На посаді завідувача з 2008 року.

Керувати закладом дошкільної освіти сьогодні означає цілеспрямовано впливати на педагогічний процес для досягнення позитивних результатів, створювати творчу атмосферу, сприятливий соціально–психологічний клімат, сміливо брати на себе відповідальність, діяти оперативно та принципово. Саме такою і є Лариса Володимирівна. В своїй роботі дотримується демократичного стилю управління. Постійно дбає про зміцнення матеріальної бази. В закладі створила згуртований, працьовитий, сильний колектив, який бере активну участь не лише в житті закладу дошкільної освіти, а й міста. Весь свій досвід, душевні сили віддає дитячому садку.

Життєве кредо: «Любити життя і цінувати кожну його хвилину, нести радість, у книгах - шукати істину, у людях – мудрість».

Педагогічне кредо: «У серце увійде лише те, що йде від серця».

Вихователь-методист

ОКСАНА ГРИГОРІВНА ІСКРА

Освіта: Вища

Педагогічний  стаж: 20 років

Кваліфікаційна категорія: "спеціаліст вищої категорії".

На посаді вихователя – методиста з  01.09.2016 року.

Центром усієї освітньої діяльності в закладі дошкільної освіти є методичний кабінет. Йому належить провідна роль в наданні дієвої допомоги вихователям в організації спільної діяльності з дітьми, в роботі з батьками, у підвищенні педагогічної майстерності та організації самоосвіти.

Знає та застосовує новітні сучасні технології,  дбає про створення сприятливих умов для особистісного становлення і творчої самореалізації кожного педагога, кожної  дитини. Переконана, що процес навчання педагогів повинен бути не тільки науково обґрунтованим і системним, але ще й активним, цікавим і творчим, що, в свою чергу, сприяє підвищенню професійної компетентності вихователів.

Щоб вести колектив за собою, необхідно самому  рухатись не зупиняючись! Всі  перемоги починаються з перемоги над собою!

Життєве кредо: « З   любов’ю до дитини, з відкритим серцем до людини!»

Старша медична сестра

ОЛЕНА ПЕТРІВНА ОРДИНСЬКА

• Освіта: середня спеціальна
  • Стаж: 22 роки

У своїй роботі керується:

• Законодавством України.
  • Теоретичними основами гігієни та організації охорони здоров'я.
  • Організацією соціальної і медичної реабілітації хворих.
  • Теоретичними та організаційними основами санітарно-епідеміологічної служби.
  • Організацією санітарної освіти, гігієнічного виховання дітей, працівників, і пропаганди здорового способу життя.
  • Правилами і нормами охорони праці, техніки безпеки, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Старша медична сестра:

• Забезпечує раціональну організацію праці педагогів та обслуговуючого персоналу.
  • Контролює: роботу педагогів та обслуговуючого персоналу.
  • Надає першу медичну допомогу хворим.
  • Контролює організацію харчування в ЗДО.
  • Проводить медико – педагогічний контроль в ЗДО.

Завідуюча господарством

АННА ВІКТОРІВНА ПРОГОНЮК

Освіта: вища

Працює в  закладі дошкільної освіти з 2018 року

У своїй діяльності керується:

• Законодавством України.
  • Правилами і нормами охорони праці, техніки безпеки і протипожежного захисту.
  • Статутом і локальними правовими актами ЗДО (в тому числі правилами внутрішнього трудового розпорядку, наказами та розпорядженнями завідувача ЗДО, цією інструкцією).
  • Дотримується Конвенції про права дитини.

Завгосп дошкільного закладу:

керує господарською діяльністю ЗДО;

- забезпечує використання та збереження матеріальних цінностей, майна, меблів, інвентарю в порядку, встановленому законодавством;

- веде інвентарний облік майна, своєчасно складає звітність;

- організує роботу та контроль за роботою обслуговуючого персоналу, проводе інструктаж з питань охорони праці, протипожежної безпеки, цивільної оборони;

- здійснює поточний контроль за технічним та санітарно-гігієнічним станом приміщень та інших споруд, території відповідно до вимог, норм і правил безпеки життєдіяльності;

- контролює витрати електроенергії, води, тепла, миючих засобів;

- організує ремонт приміщень, дитячих ігрових споруд, майданчиків, меблів, інвентарю тощо;

- відповідає за протипожежну безпеку, стежить за справністю засобів пожежегасіння;

- виконує роботу з благоустрою, озеленення і контролює прибирання території ЗДО;

- організує проведення замірів опору ізоляції електроустановок та електропроводки, заземлення пристроїв в приміщенні ЗДО;

- складає договори на ремонт обладнання системи опалення, освітлення, водопостачання, слідкує за їх виконанням;

- забезпечує дотримання вимог охорони праці, бере участь у розробці інструкцій з охорони праці та інструктажів з даного питання.

Діловод

СВІТЛАНА  КОСТЯНТИНІВНА   БУЛАНОВА

Освіта: середня спеціальна.

Працює в   закладі дошкільної освіти з 2011 року

У своїй діяльності керується:

Знає та застосовує:

- нормативно-правові акти, положення та інструкції щодо ведення діловодства в ЗДО;

- основні положення державної системи діловодства

- стандарти системи організаційно-розпорядчої документації;

- основи законодавства про працю.