На виконання наказу Департаменту освіти Вінницької міської ради від 01 квітня 2024 року №126 про проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності, з метою удосконалення  організаційної та практичної роботи з питань безпеки вихованців, свідомого та дбайливого ставлення дітей дошкільного віку до свого здоров’я, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпечної життєдіяльності учасників освітнього процесу, в комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад № 6 Вінницької міської ради» в період з 08 квітня по 12 квітня 2024 року проведено Тиждень знань безпеки життєдіяльності.

Завідувачем Ларисою Гаріповою видано наказ від 02.04.2024 року №21/од про проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності. Згідно рекомендацій Департаменту освіти  Вінницької  міської ради,  Освітньої  програми  для дітей від 2 до 7 років «Дитина», у закладі дошкільної освіти  розроблено план заходів щодо проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності.

Пропуємо до вашої уваги фотозвіт проведеної роботи!