Мелодія починається з першої ноти,

саме вона визначає її характер.

Дитячий садок - своєрідна

перша нота життя

7 вересня гостинно відчинив свої двері для маленьких вінничан новий комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад №6 Вінницької міської ради" "Шоколадка", що розташований за адресою: вул. Волошкова,11 у районі олієжирового комбінату

Заклад створено на підставі рішення Вінницької міської ради від 19.08.2011р. Є комунальною власністю Вінницької міської ради. Проектна потужність – 150 місць.

Садок розрахований на 8 груп загального розвитку: дві групи для дітей раннього віку та шість груп для дітей дошкільного віку. Режим роботи закладу 12 - годин.

У дитячому садку створюють атмосферу затишку та комфорту  20 педагогів, з них 14 мають вищу освіту. Метою роботи колективу є забезпечення цілісного розвитку дитини, розвиток її творчої спрямованості, розкриття її потенційних можливостей та визнання унікальності дошкільного дитинства в становленні особистості.  Професійним кредом наших педагогів є слова В. Сухомлинського: «…Найдосвідченіший педагог ніколи не повинен спинятися на досягнутому, бо якщо немає руху вперед, то неминуче починається відставання». Очолює колектив завідуюча Гаріпова Лариса Володимирівна.

Робота дошкільного закладу направлена на виховання гармонійно розвиненої дитини, створення сприятливої атмосфери, в якій розкриваються здібності маленьких вінничан.

В ЗДО створено гарні умови для всебічного розвитку та виховання дошкільнят: затишні та естетично оформлені сучасними меблями групові та спальні приміщення,  створено предметно-розвивальне середовище, є чудова музична зала, яка естетично оформлена, оснащена сучасними технічними засобами: музичні центри, телевізори. Створені всі необхідні умови для забезпечення оптимального рухового режиму: спортивна зала, плавальний басейн, спортивний та ігрові майданчики, обладнанні всім необхідним  інвентарем. Увесь режим дитячого закладу – це певна система, в якій кожен фрагмент життя малят спрямований на зміцнення їх здоров’я.

Розвитку інтелектуальних та творчих здібностей дітей сприяють систематично-діючі гуртки:

«Школа шашок та шахів»

«Юні друзі природи»

«Талановиті пальчики»

«Музична парасолька» - співаночка

«Веселі нотки» - гра на музичних інструментах.

Доброзичлива атмосфера, комфорт, сприятливі умови в дошкільному закладі завжди дарують дітям радість, спокій, бажання відвідувати його.

Адреса: вул. Волошкова,11, м. Вінниця, 210034