Відповідно до річного плану роботи  закладу дошкільної освіти на 2020-2021 н.р. проведено  педагогічну раду на тему "Інформаційно - комунікативна компетентність педагогів як необхідна умова успішності професійної діяльності", з метою підвищення рівня теоретичної підготовки педагогів та практичного використання інформаційно – комунікативних технологій в умовах сьогодення;  удосконалення знань педагогів щодо змісту, принципів, закономірностей, методів та організаційних форм дітей дошкільного віку; формування навичок логічного мислення, аргументації своєї позиції, лаконічного висловлювання своєї думки.

На час підготовки до педагогічної ради на тему «Інформаційно - комунікативна компетентність педагогів як необхідна умова успішності професійної діяльності»  вихователем – методистом Іскрою О.Г. надано консультації для педагогів «Методична картотека по-новому: бліц пошук з Місrosoft Access», «No_stress  вправи  для збереження працездатності в пост карантинній напрузі», «Цифровий лікбез: як створити презентацію»; он-лайн консультації для батьків «Он-лайн-освіта: переваги та користь», «Говоримо мовою он-лайн – освіти» (глосарій). Педагогами закладу проведено відкриті покази:  вихователь старшої групи №6  Мазурик І.А. «Світ професій це цікаво» (тематичне заняття); вихователь молодої групи №4 Петрук Ю.Л. «До садочку ми йдемо» (гра - заняття), з метою закріплення знань дітей про працю дорослих, бажання брати участь у трудових процесах, показати необхідність виконання трудових обов’язків для отримання потрібного результату за допомогою інформаційно - комунікаційних технологій; розвитку у дітей творчих здібностей, інтересу до праці, вміння співпрацювати з однолітками; виховування поваги до праці дорослих, бажання наслідувати їх у посильних справах.

Звіт до фотоперегляду.