Діти  шалено люблять зимові свята. Вони з нетерпінням чекають їх настання, щоб зануритися в атмосферу чарівності і веселощів. З особливим  нетерпінням малюки очікують  на 19 грудня. Адже саме в цей час на кришталевих санях їде до нас з неба Святий Миколай. Він не оминає жодної хатини, де живе дитина. Діти для святого Миколая – найрадісніші і найсвятіші створіння, які завжди потребують захисту, уваги, лагідного ставлення. Для них він і опікун, і заступник у біді, і привітний дідусь, що гладить по голівці, радує подарунками. Слухняним дітям він кладе під подушку солодощі, яблука, книжки, а нечемним – невеличкі різочки, щоб нагадати, як треба поводитися.

Всі вихованці  закладу з великим хвилюванням очікували на свято Миколая. І ось настав цей радісний день. У музичній залі зібралися діти старшого дошкільного віку. До вихованців на свято завітало Янголятко, яке розповіло про події з життя Святого Миколая, про його вчинки, риси характеру – доброту, чуйність, милосердя. Діти познайомилися з історією виникнення цього свята, дізналися багато цікавого про Миколая Чудотворця, який прославився у народі своїми добрими справами і піклуванням про дітей. Вихованці старших груп заспівали пісеньку про Святого Миколая, розповіли вірші,  у яких попрохали у Миколая здоров’я для тата і мами, собі подаруночків та щасливої долі для всієї родини.

Пропонуємо фотозвіт свята!