02.10.2019 року у  КЗ"ДНЗ№6 ВМР" провели Загальні батьківські збори "ЗДО та НУШ: як прокласти місток!" Були запрошені заступник директора по навчально-виховній роботі І ступеню Людмила Лепетун, вчитель початкових класів Анжела Затхей та бібліотекар Алла Василівна з Дитячої бібліотеки "Вкрай важливо зробити безболісним для дитини перехід від однієї вікової сходинки до наступної, максимально зблизити умови розвитку, виховання і навчання старших дошкільників і молодших школярів. Дитяче довір’я до вчителя – це крапля чистої води на квітці троянди: треба так зрізати квітку, щоб не струсити краплю" - наголосила Людмила Лепетун.

"Нова українська школа – це назва реформи загальної середньої освіти, яку зараз реалізовує Міністерство освіти і науки спільно з сотнями вчителів і управлінців з освіти по всій Україні. Нова українська школа – це освіта нових сенсів, дитино центризму і поваги до кожної людини. НУШ – це цікава, практико орієнтована, безпечна і дружня до дитини школа. А для батьків вона – відкрита, чесна і націлена на співпрацю" - зауважила Анжела Олексіївна.

Бібліотекар Алла Василівна запрошувала батьків з дітками до бібліотеки та презентувала художню дитячу літературу.

Запрошуємо переглянути нашу зустріч!