В рамках Місячника Цивільного захисту педагоги закладу, вихованці старшого дошкільного віку та батьки  відвідали пожежну частину №4/ДПРЧ (4 державна пожежно-рятувальна частина м. Вінниці).

Під час екскурсії пожежною частиною, начальник караулу розповів дітям про те, які фахівці задіяні в робочому процесі, ознайомивши з обов’язками пожежного рятувальника, водія автотранспортних засобів, начальника караулу та радіотелефоніста. Працівники пожежної станції провели оглядову екскурсію та продемонстрували спорядження їхніх автомобілів. Особливо цікавою для вихованців виявилася розповідь про пристрої та знаряддя, які використовуються під час гасіння пожежі для визволення людей, які за певних обставин опинились у металевому полоні і не мають можливості вибратись самостійно. Рятувальники Служби Порятунку «101» продемонстрували гостям обладнання пожежного автомобіля та спеціальний одяг, що захищає їх під час гасіння пожежі.

«Пожежник, або вогнеборець - це працівник пожежної охорони, який гасить пожежі, рятує і евакуює людей. Пожежник, насамперед, повинен знати правила надання першої медичної допомоги, володіти міцною психікою та високою стресостійкістю. Тому саме від швидких та відпрацьованих дій, професіоналізму кожного залежить добробут та спокій населення», - наголосив начальник караулу.

Пропонуємо Вам переглянути нашу екскурсію.