Вас вітає "Шоколадка"! В Україні традиційно відзначають День знань. Враховуючи те, що 1 вересня 2019-го припало на неділю, у школах самостійно визначалися, коли їм проводити святкову лінійку. Саме тому багато українських школярів свій перший дзвоник цьогоріч почули сьогодні, 2 вересня. Наші вихованці старшого дошкільного віку теж почули перший дзвоник сьогодні, 2 вересня, під час екскурсії до загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 Вінницької міської ради. В закладі дошкільної освіти проведено свято "День знань "Моя країна  - Україна!"

Осені день перший, самий ранній —

Перші з дерев кружляють листи…

Знають цей день всі як День знань:

Знову до школи збираєшся ти!

Немає у світі нічого прекраснішого, ніж пізнавати нове, вчитися, читати і запам'ятовувати на все життя мудрі рядки! Вітаємо вас з Днем знань, з днем мудрості і старанності! Нехай у вашому житті буде можливість вчитися і набувати знання не тільки в шкільні роки, але і в майбутньому, протягом усього життя! Знання робить людину сильнішою, мудрішою, добрішою, допомагає відкривати нові істини, робить наукові відкриття та пізнає таємниці природи. Нехай ніколи ваш розум не відмовляється від нових знань, але завжди прагне до пізнання і мудрості!

Запрошуємо вас до фотозвіту!