Вас вітає "Шоколадка" у світі найулюбленіших мультфільмів! Будьмо чесними: мультики люблять переглядати не лише діти, але й дорослі. Особливий пласт музичної казки нині формують мультиплікаційні фільми для дітей. Адже високоякісний музичний мультфільм — це витвір мистецтва, який має і задум, і мораль, і логіку,  про що свідчить яскрава, легко пізнавана музика, яка характеризує того чи того персонажа. Ці мультфільми мають не лише естетичну, а й виховну функцію.  А ще — долучають дітей через музику до розуміння й усвідомлення національного інтонаційного словника, краси українського мелосу. Слід виокремити також і музику в "старих" українських мультфільмах. Адже чи не всі вони є музичними, і більшість із них містить чудову музику, написану видатними українськими композиторами. Серед цих мультфільмів можна виокремити, зокрема, такі: «Як кошеня та песик підлогу мили» (1977), музика Мирослава Скорика , «Капітошка» (1980), музика Геннадія Саська; «Дощику, дощику припусти» (1982), музика Івана Карабиця; «Про всіх на світі» (1984), музика Олександра Осадчого; «Петрик П’яточкін» (1984), музика Володимира Бистрякова та ін. Запрошуємо вас на пісенний мультиплікаційний концерт улюблених героїв!