10 лиипня, 2019 року в закладі дошкільної освіти «Шоколадка» святковий настрій. Адже у гості приїхав відомий композитор, поет та виконавець дитячих пісень Юрій Олександрович Воронюк.

Пісні Юрій Олександрович почав писати з 1985р. Починаючи з 1987р. видав 15 альбомів, з них 7 дитячих (біля 100 пісень українською мовою виконують діти: «Янголята», «Інопланетянин», «Пеппі», «Веселий потяг», «Кольорові сни»,  «Веселковий світ» та ін). Діти мали можливість прослухати, а також підспівувати такі пісні, як «Добрий ранок, Україна!», «Друзі», «Дін-дон», «Море», «Колискова», «Ми приколісти», «Літо», «Спляча красуня», «Верблюди», «Наша мила і кохана Україна!».

Діти з його піснями неодноразово отримували гран-прі та займали призові місця на міжнародних та національних фестивалях в Україні, Росії, Сербії, Хорватії, Болгарії, Словенії, Естонії, Литві, Вірменії, Білорусії та  на Кубі. З дитячими піснями, а також з театром «Арлекін», Юрій Воронюк  часто виступає у школах, дошкільних закладах, інтернатах.

Нашим вихованцям він подарував веселий настрій, зарядив позитивними емоціями, вселив надію на прекрасне  щасливе майбутнє.

Запрошуємо вас у музичний світ Юрія Воронюк!