Творчість відкриває в дитячій душі ті потаємні куточки, в яких

дрімають джерела добрих почуттів.

В. Сухомлинський

Сьогодні КЗ "ДНЗ№6 ВМР" радо зустрічав Школу молодого вихователя (3-й рік роботи). Тема засідання "Формування творчої особистості під час образотворчої діяльності". Для педагогів розкрито питання "Становлення творчої, активної особистості дошкільника засобами зображувальної діяльності" ( методистом з дошкільної освіти КУ "ММК" Ніною Сокиринською); презентація  з досвіду роботи закладу дошкільної освіти "Взаємодія педагогів, дітей та батьків ЗДО з питань використання різних нетрадиційних технік малювання в освітньому процесі"  (вихователем - методистом КЗ "ДНЗ№6 ВМР" Оксаною Іскрою); вихователем  КЗ "ДНЗ№6 ВМР" Наталею Драмарецькою проведено заняття-гра з нетрадиційної техніки малювання світлом  «Світлячок-чарівничок» (з дітьми молодшого дошкільного віку), вихователем  КЗ "ДНЗ№6 ВМР" Лілією Литвинюк  - майстер-клас з використанням техніки «ебру» «Зимові візерунки» (з дітьми старшого дошкільного віку). З молодими вихователями провели арт-майстерню«Кольоровий калейдоскоп».

Запрошуємо Вас на перегляд  Школи молодого вихователя!