06.12.2018 року заклад дошкільної освіти №6 "Шоколадка"  радо зустрічав викладачів та студентів Вінницького гуманітарно - педагогічного коледжу. Вітальне слово надано завідувачу КЗ "ДНЗ№6 ВМР" Ларисі Гаріповій. Куратором 42-Д групи та викладачем  з методики фізичного виховання Ніною Оверчук розкрито питання "Патріотичне виховання на заняттях з фізичної культури". Вихователь - методист Оксана Іскра презентувала систему роботи КЗ "ДНЗ№6 ВМР" " Взаємодія педагогів, дітей та батьків ЗДО з питань фізкультурно - оздоровчої роботи в освітньому процесі". Студентами коледжу, вихователями старших груп  та з дітьми старшого дошкільного віку проведена фізкультурно - музична розвага патріотичного спрямування "В моїм серці Україна!", з метою забезпечення повноцінного розвитку дітей, охорона і зміцнення їхнього фізичного, психічного та духовного здоров'я, як необхідної умови формування  майбутнього громадянина України. Пропонуємо переглянути захід.