По підготовці до педагогічної ради на тему «Реалізація моделі дошкільної музичної освіти в ДНЗ», з  метою розвитку креативності, творчості, артистизму у дітей, розуміння ними музичних творів, що важливо для їх подальшого загального культурного розвитку, як особистості,  22.11.2016 р.  вихователь середньої групи №6,  Климчук А.М., разом з музичним керівником Пугач О.В. провели колективний перегляд  для колег з використанням елементів системи К. Орфа «Що нам осінь принесла?» Після перегляду заняття музичний керівник Пугач О.В. презентувала використання  нетрадиційних музичних інструментів для дітей педагогам закладу. Вихователі з великим задоволенням створили оркестр і спробували пограти на нетрадиційних дитячих інструментах. Їм це сподобалось!

ПРОПОНУЄМО ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО!!!!