від 29 травня 2020 року

засідання міської комісії

з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

(електронне погодження)

Порядок денний:

Про заходи по ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації, пов ’ язаної з епідемічним спалахом особливо небезпечної інфекційної хвороби, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2.

Погодили: голова комісії, перший заступник голови комісії, заступник голови комісії, члени комісії. Керуючись п. 2 ст. 19 Кодексу цивільного захисту України, ст. ЗО Закону України «Про забезпечення санепідблагополуччя населення» від 24.02.1994р., п. 1 1 «Положення про єдину державну систему цивільного захисту», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09.01.2014р. №11, постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2020р. № 392, п. 3.1 та п. 4.3 «Положення про міську комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій», затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 21.07.2016р. № 1700, міська комісія з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

ВИРІШИЛА:

1. Дозволити з 01.06.2020р. роботу закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів, фітнес-центрів, підприємств, установ фізкультурно - спортивної спрямованості (крім проведення групових занять з кількістю учасників більше 10 осіб). Розпочати з 01.06.2020р. поступове відновлення навчально - тренувального процесу у міських дитячо-юнацьких спортивних школах. Здійснювати роботу зазначених підприємств, установ і організацій з дотриманням протиепідемічних заходів з урахуванням рекомендацій МОЗ України, Головного державного санітарного лікаря України, а також Вінницького міського управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

2. Дозволити з 01.06.2020р. відвідування занять в групах не більше ніж 10 осіб в закладах освіти (включаючи заклади загальної середньої та позашкільної освіти всіх форм власності), проведення професійно-практичної підготовки та державної кваліфікаційної атестації в закладах професійної (професійно- технічної) освіти, підготовчих заходів до практичної підготовки на виробництві, лабораторних робіт та тренажерних занять, атестації здобувачів вищої освіти та відповідних підготовчих заходів, отримання документів про професійну (професійно-технічну) та вищу освіту, участь в освітньому процесі, пов’язаному з освітою дорослих, у публічному захисті наукових досягнень у формі дисертацій та відповідних підготовчих заходах.

З метою забезпечення зарахування дітей з особливими освітніми потребами до закладів дошкільної та загальної середньої освіти з 01 ,06.2020р. відновити роботу комунальних установ «Інклюзивно-ресурсний центр №1 Вінницької міської ради» та «Інклюзивно-ресурсний центр №2 Вінницької міської ради». Здійснювати роботу зазначених підприємств, установ і організацій з дотриманням протиепідемічних заходів з урахуванням рекомендацій МОИ та МОЗ України, Головного державного санітарного лікаря України, Вінницького міського управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області та департаменту освіти міської ради.

3. Департаменту освіти міської ради, керівникам закладів дошкільної освіти усіх форм власності відновлення освітнього процесу у закладах дошкільної освіти усіх форм власності здійснювати з урахуванням наступних рекомендацій:

- обмежити кількість учасників освітнього процесу, надавши перевагу тим дітям, батьки яких працюють на підприємствах, установах та організаціях, які належать до об’єктів критичної інфраструктури;

- прийом дітей до закладу здійснювати за умови надання (в тому числі в електронному вигляді) довідки про відсутність контакту з інфекційними хворими;

- не допускати до відвідування закладів дошкільної освіти дітей, які не отримали щеплення згідно календаря профілактичних щеплень та дітей, які мають хронічні захворювання.

4. Враховуючи те, що відповідно до підпункту 5 пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та. інших) заходів з кількістю учасників більше ніж 10 осіб заборонено, рекомендувати настоятелям храмів християнських конфесій та населенню Вінницької міської об’єднаної територіальної громади утриматись від відвідування кладовищ під час святкових і поминальних днів 6-8 червня 2020 року.

5. Вінницькому відділу поліції ГУНІІ у Вінницькій області спільно з Управлінням патрульної поліції у Вінницькій області забезпечити громадський порядок та виконання обмежувальних заходів на території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади під час святкових і поминальних днів 6-8 червня 2020 року.

6. З метою уникнення скупчення людей під час роботи візового відділу Генерального консульства Республіки Польща у місті Вінниці, дозволити роботу в режимі прийому відвідувачів (за умови дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів) підприємств, установ і організацій, які здійснюють оформлення віз для виїзду за кордон.

7. Керівникам профільних структурних підрозділів міської ради довести дане рішення до підпорядкованих та підконтрольних підприємств, установ і організацій.

8. Департаменту у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю довести дане рішення до населення Вінницької міської ОТГ.

9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на Вінницький відділ поліції ГУГІГІ у Вінницькій області та Вінницьке міське управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

Міський голова                                           Сергій Моргунов

Секретар комісії                                     Олена Осадчук