ЗВІТ

ПРО   ПРОВЕДЕННЯ  ІНФОРМАЦІЙНОГО МАРАФОНА «ЗДОРОВ’Я ЯК СТИЛЬ ЖИТТЯ»

В КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ  «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №6 ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки  Вінницької  міської ради  від 16.02.2018 № 77  з 19.02.2018р. по 23.02.2018 р.  в комунальному закладі «Дошкільний  навчальний заклад № 6 Вінницької міської ради»   проведений інформаційний марафон «Здоров’я як стиль життя», з метою  утвердження принципів  здорового способу життя, формування культури здоров’я в дітей та учнівської молоді, поліпшення роботи з профілактики шкідливих звичок, ВІЛ-інфекції/СНІДу у дитячому та молодіжному середовищі.

Завідувачем Гаріповою Л.В.  виданий наказ №13 від 16.02.2017р.  «Про проведення інформаційного марафону «Здоров’я як стиль життя».