Відповідно до  річного  плану роботи дошкільного навчального закладу на 2018-2019 навчальний рік проведено педагогічну раду на тему «Правове виховання дошкільників - міф чи реальність», з метою підвищення рівня теоретичної підготовки педагогів та удосконалення практичного використання різних методів та форм правової освіти  дошкільників в умовах сьогодення; удосконалення знань педагогів щодо змісту, принципів, закономірностей, методів та організаційних форм правової компетентності дітей дошкільного віку; формування навичок логічного мислення, аргументації своєї позиції, лаконічного висловлювання своєї думки.

На час підготовки  до педагогічної ради  на тему «Правове виховання дошкільників – міф чи реальність»  вихователем – методистом Іскрою О.Г. надано консультації  для педагогів «Попередження та запобігання насильства в сім’ї дітей дошкільного віку»,  «Законодавство, яке захищає права дитини та законодавче забезпечення прав дітей в Україні»; проведено тренінги «Роль педагогічного  колективу в захисті прав і гідності дітей»,  «Законодавче забезпечення прав дітей в Україні»; в старшій  групі №5, вихователем Литвинюк Л.Г.  проведено  відкритий показ гурткової роботи  з правового виховання  «Права країни дитинства» з метою закріплення знань дітей про права дитини, проголошені в Декларації, уточнення, що всі люди, і діти зокрема, – різні, але всі мають право на ставлення до них як до рівних, сприяння становленню ціннісного ставлення дитини до самої себе, розвитку вміння запобігати виникненню конфліктів, підвищення рівня самоорганізації поведінки дітей, навчати їх самостійно регулювати свої дії та вчинки, виховувати почуття поваги до іншої людини, бажання дотримуватися правил співжиття (рівень проведення високий).

На педагогічній раді розглянули питання  "Правова освіта дітей та батьків: системний підхід"завідувач КЗ "ДНЗ№6 ВМР" Л.Гаріпова (психологічний лікбез);  "Форми, методи і  засоби правовиховної роботи з дітьми" вихователь - методист О.Іскра (круглий стіл);"Створення системи роботи щодо захисту прав та гідності дитини" вихователі Н.Драмарецька, А.Гончарук (з досвібу роботи);  вихователі І.Рижкова та Н.Руденко провели інтерактивну ділову гру "Педагогічний ринг".  Педагоги закладу дошкільної освіти  презентували дидактичні, розвивальні ігри,посібники «Правам дитини присвячується».

Запрошуємо Вас на перегляд фотот звіту педагогічної ради.