Вітаємо Вас! Сьогодні в закладі дошкільної освіти №6 "Шоколадка" дошкільнята святкували два свята: день українського прапора та день Незалежності України "Хай в серці кожної дитини живе любов до України!"

Пригадали історію заснування українського прапора, діти прослухали гімн України, читали вірші про Батьківщину, про рідний дім, рідну мову; грали у ігри "Які ми", "Державні та народні символи України", "Українські страви"; дітьми старшого дошкільного віку виконана танцювальна композиція "Моя Україна".

День державного прапора - це свято всіх поколінь україців, це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить державний гімн і майорить державний прапор.

День Незалежності України широко відзначається по всій країні. Це день, коли вшановують пам’ять героїв минулого України, тих, хто воював та помер, щоб забезпечити країні таку жадану ними незалежність.

Всі ми хочемо жити у мирі, щоб здіймались у вись журавлі

І дитячі хай посмішки щирі завжди сяють на нашій землі!

Щоб не сліз не було, ані болю, щоб не чути нещадних гармат,

Щоб на нашу не випало долю ні страждань, ні воєнних утрат.

Щоб нас сонечко вранці будило, заколисували солов’ї,

Щоб зростали ми в мирі щасливо і для нас гомоніли гаї!

Запрошуємо Вас на наше свято!